Novinky ze světa internetů

Nejnovější:

Extravagantní kasína: Přehlídka předních světových dovolenkových rezortů

Podívejme se na ty exkluzivní dovolenkové rezorty po celém světě, které posouvají koncept luxusu a zábavy na úplně novou úroveň. Tyto rezorty nabízí mnohem víc než jen obyčejné ubytování. Můžeme je nazvat, jako malé městečka plné života, kde se potkávají ty nejlepší služby, atrakce a nezapomenutelné zážitky.

Sponzorovaný článek 25.4.2024

Nejlepší nabídky pro milovníky chutí: Průvodce Gurmánskými Zážitky

Milovníci chutí stále hledají cesty, jak rozšířit své gastronomické obzory a objevit novou kvalitu v produktech, které konzumují. Chuť je základním stavebním kamenem jakéhokoliv gastronomického zážitku.


Sponzorovaný článek 20.4.2024

Jak hrát bezpečně v online casinu

Jak hrát bezpečně v online casinu

V dnešní době internetu se online casina stala populárním zdrojem zábavy, ale je důležité přistupovat k nim zodpovědně a s důrazem na bezpečnost. Zde jsou tipy, jak si užít hraní v online casinu bezpečně a zodpovědně.Sponzorovaný článek 13.4.2024

Rychlá půjčka před výplatou

Rychlá půjčka před výplatou

Půjčky do výplaty se staly oblíbenou možností financování mnoha lidí, kteří potřebují rychlé peníze. Tyto krátkodobé půjčky jsou obvykle malé částky sjednané s očekáváním, že budou splaceny v další výplatě dlužníka. Co byste o nich měli vědět?Sponzorovaný článek 8.4.2024

Tři chyby v uvažování, kterých by se měli hazardní hráči vyvarovat

Hazardní hry vyžadují, aby byli hráči schopni provádět informovaná, efektivní a dobrá rozhodnutí, pokud chtějí optimalizovat své sázky a zlepšit své šance na výhru. Co však představuje efektivní volbu nebo moudré rozhodnutí ve světě hazardních her nebo sportovních sázek v online casinech, které najdete na webu Ceskecasina online? Jaký je vlastně rozdíl mezi dobrou a špatnou sázkou?

Sponzorovaný článek 26.3.2024

Bezpečnost na internetu

Bezpečnost na internetu v roce 2024

V dnešní době je důležité stejně jako při chování venku dodržovat určité zásady bezpečnosti i na internetu. Kromě běžných opatření, jako je nedůvěřování podezřelým e-mailům nebo stahování podezřelých softwarů, existuje řada dalších kroků, které můžete podniknout a zlepšit na internetu svoji bezpečnost.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 6.2.2024

ZrychlujemeCesko.cz

Nestranný portál ZrychlujemeČesko.cz skončil

Léta využívaný a údajně nestranný portál ZrychlujemeČesko.cz, který sloužil pro ověření dostupnosti připojení k internetu po xDSL síti společnosti CETIN po letech končí. Byl „nestranně“ přesměrován na O2.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 5.1.2024

Jak se vyhnout skrytým vadám při nákupu ojetého vozu?

Nákup ojetého vozu může být pro mnoho lidí zmateným a stresujícím procesem. Jednou z největších obav při koupi ojetého vozu je obava z možných skrytých vad, které mohou později způsobit finanční problémy.


Sponzorovaný článek 6.2.2024

Systém EAM nebo CMMS? Poznejte rozdíly

Systém EAM nebo CMMS? Poznejte rozdíly

Před volbou vhodného systému, který vám pomůže efektivně spravovat prostředky vaší firmy, se seznámte s rozdíly mezi systémy CMMS a EAM. Zvažte možná nejvýhodnější volbu pro vaši firmu a zjistěte, že systém QRmaint může být tím nejlepším řešením!


Sponzorovaný článek 6.2.2024

Nejoblíbenější:
jak vydělávat na internetu

Jak vydělávat na internetu

Chcete být také internetovým nomádem a ptáte se, jak vydělávat na internetu? V online prostoru existuje řada cest, jak se živit online. Některé vyžadují kapitál, jiné zase spoustu času a patřičné trpělivosti. Trpělivost však přináší růže. V tomto článku si přiblížíme nejčastější možnosti a rád se s vámi podělím o mé zkušenosti.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 8.1.2024

chat GPT

Co je to chat GPT a jak ho začít používat?

Chat GPT je inovativní technologie, která přináší revoluci v oblasti interakce mezi lidmi a umělou inteligencí. Tento pokročilý systém je založen na architektuře GPT-3.5, vyvinuté společností OpenAI, a umožní vám komunikovat s umělou inteligencí pomocí textového rozhraní. Chat GPT je schopný porozumět lidskému jazyku, generovat přesvědčivé odpovědi a poskytovat užitečné informace na základě zadaných dotazů.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 18.6.2023

nevyžádané hovory

Jak nahlásit nevyžádané hovory | Návod + vzor zdarma ke stažení

Ve spolupráci s ČTÚ jsme pro vás připravili návod + vzor formuláře pro nahlášení nevyžádaných hovorů. Formulář si můžete zdarma stáhnout na této stránce.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 3.10.2022

iptv v zahranici

Jak sledovat českou televizi v zahraničí

Nacházíte se nyní v zahraničí, ale chcete i nadále sledovat nejen české, ale i ostatní televizní programy, které v česku sledujete? Řešením je naše NejPřipojení TV, kterou můžete včetně zpětného zpětného přehrávání sledovat nejen v rámci celé Evropy, ale i v jiných destinacích.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 20.6.2022

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Pokud si zakoupíte novou Smart TV, jistě bude umět připojit se k internetu pomocí Wi-Fi. Proč však tuto možnost nedoporučujeme my a ani většina dalších poskytovatelů streamovací služby?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.4.2022

exekuce

Jak získat internet, když mám exekuce?

Jak je to ale s exekucemi v souvislosti s internetovým připojením? Přesněji, s pořízením připojení k internetu?


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 19.7.2021

speedtest

Jak si správně změřit rychlost internetu?

Vánoční svátky jsou za námi a řada lidí našla pod stromečkem nový notebook, stolní počítač, mobil nebo tablet. Pokud dárek splnil očekávání, ale kvůli kvalitě internetového připojení už s ním taková zábava není, je potřeba zjistit, kde může být problém.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 28.12.2020

Hledáte informace ze světa cestování, bydlení, vzdělávání a financí? Navšivte internetový magazín Presslist.cz